Sieci

sieć lan

Dobrze zaprojektowana sieć lan jest podstawą sprawnie działającej firmy. W dzisiejszych czasach komputer bez dostępu do internetu i serwerów firmowych jest w zasadzie przerośniętym kalkulatorem.
Przy projektowaniu sieci trzeba brać pod uwagę przyszły rozwój firmy i technologii, taka sieć musi być szybka i niezawodna.

Budujemy sieci lan i wlan oparte o urządzenia sieciowe największych, renomowanych firm takich jak Mikrotik, Cisco, Netgear, Zyxel, Synology, Pfsense, czy serwery Dell i Actina Solar, co zapewnia szybkość działania i niezawodność najwyższej klasy. Potrzebują Państwo sieci 1GB, 10GB, a może szybszej?  Zaprojektujemy sieć która będzie idealna dla Państwa biznesu. Jednak szybkość sieci to tylko część sukcesu, najważniejszym parametrem przy budowie sieci jest bezpieczeństwo, to przez sieć najczęściej wyciekają dane firmowe. Nasze sieci są projektowane z myślą o bezpieczeństwie, stosujemy rozwiązania takie jak sieci wirtualne (vlan), zabezpieczenia portów, vpn, kontrola adresów mac i inne. Możemy również zaprojektować i wykonać sieć Hot Spot, idealną np. dla hoteli, gdzie klient uzyskuje dostęp internetu przez sieci lan lub wlan na określony czas za pomocą hasła indywidualnego. A może potrzebują Państwo innego rozwiązania? Zapraszamy do kontaktu.

Spectr Wejherowo © 2016.                 Polityka prywatności Frontier Theme